fbpx
Menu Zamknij

MED24 partnerem wspierającym Fundacji TO SIĘ LECZY

Miło jest nam poinformować, że do grona Partnerów Wspierających Fundację TO SIĘ LECZY dołączył serwis Med24 https://med-24.com.pl/

Dzięki współpracy będziemy mogli rozwijać aktywności edukacyjne skierowane zarówno do pacjentów, ich bliskich, jak i całego społeczeństwa. Jesteśmy przekonani, że świadomy Pacjent, znający objawy, możliwości diagnostyki i leczenia, jest w stanie lepiej zadbać o swoje zdrowie i sprawniej poruszać się po systemie opieki zdrowotnej (zarówno w sektorze opieki publicznej jak prywatnej). Kluczem do zdrowia jest profilaktyka i wczesna diagnostyka! Już wkrótce z naszym Partnerem zaprosimy na kolejne ciekawe webinary oraz uruchomimy zupełnie nowy cykl. Szczegóły już wkrótce!

O Med24

MED24 oferuje nowoczesne rozwiązania dla pacjentów, poszukujących bezpiecznego, szybkiego i prostego dostępu do konsultacji lekarskich. Dzięki tej platformie można skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej z każdego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę.

Kontakt z lekarzami odbywa się za pomocą różnych kanałów komunikacji, takich jak rozmowa telefoniczna, czat sms lub łączenie wideo. MED24 gwarantuje także możliwość bezzwłocznego otrzymania e-recepty, e-zwolnienia lekarskiego czy e-skierowania na badania. Wszystkie usługi realizowane są 24 godziny na dobę. Dostępna jest zarówno wersja mobilna jak i webowa  aplikacji (www.med-24.com.pl).