fbpx
Menu Zamknij

RAK PŁUCA – TO SIĘ LECZY

Sekcja „Rak płuca. To się leczy” powstała z myślą o chorych na raka płuca. W celu przybliżenia specyfiki choroby stworzyliśmy bezpłatną infolinię skierowaną do osób szukających informacji na temat leczenia oraz diagnostyki raka płuca w Polsce oraz stronę edukacyjną na Facebook: „Rak płuca – wiedza i wsparcie” wraz z Grupą zamkniętą dla pacjentów: Rak Płuca – To Się Leczy.

Wykorzystując własne doświadczenie w walce z chorobą, staramy się udzielić Państwu podstawowych informacji dotyczących choroby. Nasi wolontariusze postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania, przekierują również do miejsca, gdzie będziecie Państwo mogli porozmawiać z innymi. Jednocześnie zwracamy uwagę, iż rozmowy nie są poradą medyczną, realizowane są wyłącznie w celach informacyjnych oraz edukacyjnych.

Infolinia dla pacjentów i ich bliskich

Infolinia „Rak płuca. To się leczy” skierowana jest do osób szukających informacji na temat leczenia oraz diagnostyki raka płuca w Polsce. Nasi wolontariusze oraz eksperci służą pomocą oraz wiedzą zdobytą poprzez wieloletnie doświadczenia. Konsultacje są bezpłatne.

https://tosieleczy.asysto.pl/

Wszelkie informacje przekazywane podczas rozmowy wykorzystywane są wyłącznie do celów edukacyjnych i nie mają na celu zastąpienia indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza lub innego dostawcę usług zdrowotnych ani nie stanowią rekomendacji jakiegokolwiek określonego sposobu leczenia.

Informacje przekazywane za pośrednictwem infolinii Rak Płuca – To Się Leczy nie mają na celu stawiania diagnozy, leczenia jakiegokolwiek pacjenta lub w inny sposób nie powinny być wykorzystywane lub traktowane jako porada medyczna, opinia lekarska lub praktyka medyczna. Należy zawsze zasięgnąć porady swojego lekarza lub innego wykwalifikowanego dostawcy usług zdrowotnych odnośnie sposobu leczenia właściwego dla Państwa diagnozy lub stanu chorobowego.

Zarezerwuj termin rozmowy – kliknij

Poznaj naszych wolontariuszy:

Rak płuca – wiedza i wsparcie – strona edukacyjna na Facebook

Jeśli szukasz informacji nt. raka płuca, ciekawych artykułów oraz rozmów z pacjentami i ekspertami zapraszamy Cię do odwiedzenia i śledzenia naszego edukacyjnego profilu na Facebook.

Grupa Wsparcia dla Pacjentów i ich bliskich

Jeśli jesteś pacjentem onkologicznym albo opiekunem pacjenta, zapraszamy Cię do dołączenia do „Grupy Rak płuca – To Się Leczy” na Facebook, która zrzesza już prawie 300 osób z doświadczeniem choroby nowotworowej. To miejsce przyjazne, służące wymianie doświadczeń między pacjentami, opiekunami oraz ekspertami.

Webinary Rak płuca – To Się Leczy – 2 razy w miesiącu w na naszym profilu Facebook i na Youtube

Cykl webinarów dla pacjentów i ich rodzin, transmitowany na żywo na naszej stronie facebook: „Rak płuca – wiedza i wsparcie” (https://www.facebook.com/RakPlucaWiedzaWsparcie) o godz. 20-tej. W każdym odcinku poruszamy razem z ekspertami z dziedzin onkologii, pulmonologii, diagnostyki, dietetyki, psychoonkologii tematy ważne dla pacjentów z rakiem płuca, odpowiadamy także na żywo na ich pytania i wątpliwości. Webinary prowadzone są przez koordynatorów Sekcji, osoby z doświadczeniem choroby nowotworowej, które od lat działają na rzecz pacjentów. Odcinki trwają ok. 1 godziny.

https://www.facebook.com/groups/rakplucatosieleczy

Oglądaj nas na:
Facebook: RAK płuca – wiedza i wsparcie

Youtube: https://www.youtube.com/@ToSieLeczy

Serwis partnerski:

Sekcję Raka Płuca w 2023 roku wspierają Partnerzy: