fbpx
Menu Zamknij

Czy można wyleczyć otyłość – webinar dla pacjentów 26.02.23

Sekcja Otyłość – To Się Leczy Fundacji zaprasza na webinar dla pacjentów i ich bliskich pt. CZY MOZNA WYLECZYĆ OTYŁOŚĆ, który odbędzie się 26 lutego 2023 r. o godz. 19:00.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2wJC5Jko3

Kilka tygodni temu rozmawialiśmy z doktorem Michałem Janikiem o tym, czy w leczeniu otyłości istnieje droga na skróty. Podczas webinaru zostały poruszone tematy, które wymagają rozwinięcia, dlatego doktor ponownie będzie naszym gościem i z zaangażowaniem odpowie na wszystkie Wasze pytania. Gorąco zapraszamy do czynnego udziału w spotkaniu z Doktorem Nauk Medycznych, Specjalistą Chirurgii Ogólnej, Chirurgiem Bariatrycznym, specjalizującym się w chirurgicznym leczeniu otyłości oraz chirurgii i medycynie estetycznej.

Dr n. med. Michał Janik jest pasjonatem chirurgii bariatrycznej. Chętnie dzieli się wiedzą, przygotowuje i edukuje swoich pacjentów, bo wie, że bezpieczna operacja to zadowolony pacjent i spokojnie śpiący chirurg.

Tak mówi o sobie:
W swojej praktyce dostrzegam problem w dostępie do rzetelnych informacji, które są przedstawione w przystępny sposób dla pacjenta. Z tego powodu postanowiłem publikować dla Państwa artykuły dotyczące problemów medycznych, którymi zajmuję się w swojej praktyce. Zagadnienia dotyczą problemu otyłości i odpowiedzi na pytanie – dlaczego chcemy ją leczyć?”
Poza pracą kliniczną z pacjentami oraz na bloku operacyjnym zajmuje się również działalnością naukową.
Praca:
Warszawa: Body Clinic, Klinika Medycyny Wellness Szpital Medicover, The-Clinic
Radom: Orto-Live
Więcej na stronie: https://drjanik.pl/

Zapraszamy do oglądania, komentowania i zadawania pytań na żywo!