fbpx
Menu Zamknij

JAKA JEST TWOJA WYMÓWKA – o odchudzaniu bez tabu

Sekcja OTYŁOŚĆ – TO SIĘ LECZY Fundacji zaprasza na webinar JAKA JEST TWOJA WYMÓWKA – o odchudzaniu bez tabu, który odbędzie się 27 października 2022 r. o godz. 19:00.

O odchudzaniu porozmawiamy bez tabu z Ewą Janas Kajzar, dawniej wielbicielką słodyczy i specjalistką od wymówek, która pewnego dnia wzięła sprawy swojej wagi w swoje ręce i zrzuciła 25 kilogramów będąc mamą małych dzieci, jednocześnie prowadząc własną firmę a dziś jest fanką zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

O wymówkach wie wszystko , dzięki temu, że utrzymuje równowagę pomiędzy zachciankami a zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, cieszy się dobrą formą, sylwetką i prawidłową wagą!

O sobie mówi tak:
„Problem otyłości dotyka wielu z nas. Z własnego doświadczenia wiem jak źle można czuć się we własnym ciele. I nie mam na myśli tylko zewnętrznego wyglądu.
Wiem jak to jest wstawać rano, patrzeć w lustro i mówić do siebie „to nie moja wina że jestem gruba, nie mam czasu na ruch i zdrowe odżywianie. Mam dzieci, pracę, dom.
To nie jest moja wina że nie mam czasu się za siebie zabrać…
Później, jakoś, kiedyś… Moje ulubione trzy słowa. Byłam specjalistką od odkładania (siebie) na później.
Kiedy cyferki mojej wagi pokazały 82 kg zrozumiałam że to ja jestem za siebie odpowiedzialna i tylko ja mogę coś zmienić.
Odchudzanie to trudny i długi proces i niestety nie ma drogi na skróty. Jeśli jesteś na początku swojej drogi to szukaj wsparcia gdzie się da. Szukaj motywacji, inspiruj się ludźmi którzy tę walkę mają za sobą.
Otaczaj się osobami które cię wspierają, rozumieją i w razie czego kopną w tyłek kiedy będziesz chciała się poddać.
Nie wstydź się mówić:
Hej, ja się odchudzam, chcę być zdrowa, nie mów mi że mi się nie uda, że dopadnie mnie efekt jo-jo, nie proponuj mi słodyczy, nie mów mi że zgłupiałam kiedy ćwiczę!
Nie wstydź się tego że chcesz o siebie zadbać.
Tylko Ty jesteś za siebie odpowiedzialna nikt inny nie będzie…”

Zapraszamy do oglądania na żywo, komentowania i zadawania pytań.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1SYXaqPF0

#Otyłość #ToSięLeczy