fbpx
Menu Zamknij

IV Forum Serce Pacjenta – 24 września 2022 r.

Darmowe badania, warsztaty radzenia sobie ze stresem, pokazy pierwszej pomocy, porady dotyczące zdrowego żywienia, prezentacje organizacji działających na rzecz pacjentów i spotkania z najwybitniejszymi w Polsce kardiologami – to wszystko na IV Forum Serce Pacjenta, które odbędzie się już 24 września 2022 roku w Katowicach. Serdecznie zapraszamy!

W tym roku, po dwóch latach pandemii COVID-19, spotkanie ponownie odbędzie się w formule stacjonarnej. Z liderami czołowych organizacji pacjentów w Polsce, niezrzeszonymi pacjentami kardiologicznymi, ich bliskimi, osobami zdrowymi zainteresowanymi ochroną i poprawą zdrowia swojego układu sercowo-naczyniowego oraz dziennikarzami spotkamy się już 24 września 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

IV Forum Serce Pacjenta jak co roku będzie stanowiło integralną część dorocznego Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W wydarzeniu tradycyjnie wezmą udział najwybitniejsi specjaliści z dziedziny kardiologii z Polski i zza granicy.

Rejestracja na udział w dorocznej inicjatywie organizowanej przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, skierowanej do pacjentów kardiologicznych, ich bliskich oraz wszystkich zainteresowanych poprawą zdrowia jest dostępna od czwartku 15 września br. pod adresem: https://sercepacjenta.pl/rejestracja

Od 19 września br. dostępna będzie rejestracja na pakiet badań i konsultacji dostępnych dla zarejestrowanych uczestników IV Forum Serce Pacjenta bezpłatnie w ramach Programu „Adamed dla Rodziny” na: AdamedDlaRodziny.com

W programie m.in.

💓 Darmowe badania EKG, USG, ECHO serca

💓 szereg pomiarów i badań laboratoryjnych,

💓 konsultacje oraz praktyczne porady,

💓 warsztaty i wykłady edukacyjne

Więcej na: https://sercepacjenta.pl/