fbpx
Menu Zamknij

DIETETYK ONLINE – Twoje osobiste wsparcie w drodze ku zdrowiu (webinar 21.07.22)

Fundacja TO SIĘ LECZY wraz z MED24 zaprasza na webinar „DIETETYK ONLINE – Twoje osobiste wsparcie w drodze ku zdrowiu”, który odbędzie się na żywo 21 lipca 2022 r. godz. 18:00.

Gościem specjalnym będzie:
TACJANA WILCZYŃSKA

Dietetyk Med24, dietetyk kliniczny z 5-letnim doświadczenie w leczeniu żywieniowym w onkologii, opiece paliatywnej, chorych z COVID-19 i ozdrowieńców z zespołem post-COVID-19, członek Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (POLSPEN).

Absolwentka Wydziału Zdrowia i Medycyny na kierunku Radiologia, Onkologia i Opieka Paliatywna w Sheffield Hallam University, Wielka Brytania, specjalizacja – medycyna paliatywna (2019) oraz Instytutu Dietetyki Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu) (MEDYK), Łódź, specjalizacja żywienie kliniczne (2021).

Do marca 2020 pracowała jako lekarz-konsultant z medycyny paliatywnej, wdrażając plany leczenia żywieniowego dla dzieci z chorobą nowotworową na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Kijowskim Obwodowym Szpitalu Onkologicznym (2015-2018), później na wydziale pediatrycznej domowej opieki paliatywnej Kijowskiego Miejskiego Centrum Diagnostycznego dla Dzieci, oficjalnego partnera Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci (2018-2020).
Brała udział w 4 badaniach klinicznych (żywienie i jakość życia w opiece paliatywnej). Od marca do grudnia 2020 r. pracowała jako jedyny Ekspert Medyczny/ Doradca Medyczny dla Misji Doradczej Unii Europejskiej w Kijowie w ramach projektu monitorowania i kontroli COVID-19, z odpowiedzialnością za 360 członków personelu Misji, wsparcie w chorobie COVID-19, w tym wsparcia konsultacyjnego w terapii żywieniowej (w ramach inicjatywy Nutrition EU), z licznymi wyróżnieniami od Szefa Misji i Służbę zewnętrzną Unii Europejskiej.

Zachęcamy do udziału, zadawania pytań i komentowania.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2gPHqvxJ4