fbpx
Menu Zamknij

Zdalny monitoring pacjentów z niewydolnością serca. Wsparcie nie tylko w czasach pandemii – webinar 22.03.22

Sekcja Niewydolności Serca Fundacji TO SIĘ LECZY zaprasza na webinar dla pacjentów i ich opiekunów pt. ZDALNY MONITORING PACJENTÓW Z NIEWYDOLNOŚCIĄ SERCA, który odbędzie się 22 marca o godz. 19:00 na naszym kanale Facebook.

Niewydolność serca to choroba przewlekła, która wymaga systematycznej kontroli. Z pomocą przychodzą nowoczesne technologię, które umożliwiają monitoring najważniejszych parametrów pacjenta na odległość, w czasie rzeczywistym, alarmując lekarza o występujących nieprawidłowościach, co umożliwia szybką interwencję medyczną. Zdalny telemonitoring ma szczególne znaczenie dla pacjentów, u których implantowano stymulator lub kardiowerter-defibrylator serca.

O najnowszych możliwościach zdalnego monitoringu pacjenta z NS, ich wykorzystaniu w praktyce oraz korzyściach dla pacjenta opowie gość naszego webinaru prof. dr hab. n. med. Marcin Grabowski z Kliniki Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centralnego Szpitala Klinicznego. Profesor Grabowski, to wybitny kardiolog, samodzielny operator zabiegów implantacji: stymulatorów serca, kardiowerterów-defibrylatorów, stymulatorów resynchronizujących, usuwania elektrod oraz innowacyjnych urządzeń takich jak: rejestratory arytmii, stymulatory bezelektrodowe, defibrylatory podskórne, CCM. Diagnozuje i kontroluje pacjentów osobiście oraz za pomocą zdalnego monitorowania.

Webinar jest bezpłatny.

Będzie możliwość zadawania pytań na żywo.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2WnbAHrWw