fbpx
Menu Zamknij

Rola radioterapii w leczeniu raka płuca – webinar dla pacjentów 17.11.21

Sekcja Raka Płuca Fundacji To Się Leczy zaprasza na kolejny webinar dla pacjentów oraz ich bliskich pt. „ROLA RADIOTERAPII W LECZENIU RAKA PŁUCA”, który odbędzie się 17 listopada w formule online.

Temat bardzo potrzebny z perspektywy pacjenta, gdyż radioterapia jest ważnym składnikiem schematów leczenia raka płuca – zarówno jako leczenie radykalne, uzupełniające czy wspomagające, np. przy przerzutach odległych do kości bądź głowy.

Gościem specjalnym tego spotkania będzie: dr n. med. Piotr Jaśkiewicz – Starszy Asystent Kliniki Nowotworów Płuca i Klatki Piersiowej Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Specjalista w dziedzinie onkologii klinicznej i radioterapii onkologicznej. Główne obszary jego zainteresowań to leczenie skojarzone niedrobnokomórkowego i drobnokomórkowego raka płuca oraz leczenie nowotworów rzadkich: złośliwego międzybłoniaka opłucnej i grasiczaków. Autor i współautor licznych opracowań przeglądowych i prac oryginalnych publikowanych w Polsce i za granicą.

Transmisja na żywo na: https://www.facebook.com/RakPlucaWiedzaWsparcie
Dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/1RvAcCnhu

Gorąco zachęcamy wszystkich do oglądania oraz czynnego udziału poprzez zadawanie pytań on-line podczas webinaru.