fbpx
Menu Zamknij

Kto zarządza chorobą – Ty nią … czy ona Tobą ? – warsztaty dla pacjentów onkologicznych z psychoonkologiem 21.09.21

Sekcja Raka Płuca Fundacji To Się Leczy zaprasza na pierwszą część cyklu bezpłatnych warsztatów on-line z psychoonkologiem – Beatą Pachońską, którą gościliśmy w jednym z naszych webinarów.

Nawet jeśli uważasz, że dobrze radzisz sobie w chorobą swoją albo kogoś bliskiego …znajdź chwilę, by zapytać samego siebie: Co myślę o raku ? Jaki to jest sposób myślenia? … taki, który mnie wzmacnia do życia, czy raczej osłabia i wpędza w lęk a może rozpacz? Jakich uczuć/emocji mam w tym momencie życia więcej … tych trudnych, jak lęk, przygnębienie, bezradność, poczucie krzywdy albo żal … czy tych przyjemniejszych jak poczucie sprawstwa, mobilizacja, spokój, wdzięczność ? Ile jest teraz w moich relacjach z innymi niedomówień, założeń … a może nieporozumień z powodu choroby? Jeśli jesteś ciekawy w jaki sposób przekonania na temat raka wzmacniają albo osłabiają system immunologiczny człowieka….

Jeśli chciałbyś poznać sposoby utrzymywania emocji we względnej równowadze ….

Jeśli stwierdziłeś, że warto byłoby rozszerzyć zakres swoich możliwości porozumiewania się z innymi ….

to zapraszamy Cię na cykl warsztatów „Jak zarządzać chorobą?” 

Tytuł pierwszego warsztatu: Przekonania na temat choroby i układ immunologiczny, o tym jak Psyche i Ciało jedność stanowią
Termin: 21 września 2021 r. w godz. 18:00 – 19:20
Zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/ZsonWhnSh6ZHcMwv5

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie.