fbpx
Menu Zamknij

Nienażarty. Lekka rozmowa o problemach wagi ciężkiej – webinar z Dorotą Wellman (28 maja 2024 r.)

Dorota Wellman to kobieta – petarda! Żywiołowa, z ogromnym poczuciem humoru, zarażająca pozytywną energią. Rozmowa z nią będzie świetną okazją, by rozwiać mity o otyłości i porozmawiać o różnorodnych strategiach radzenia sobie z nią.

Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/1130488694736592/
Link do transmisji na Youtube: https://www.youtube.com/live/E0JSo_3B2b4?si=GsRCKCM7EF_XOLs4

Dorota Wellman, autentyczna, z dystansem do siebie, potrafi motywować jak mało kto. Jej lekkość i spontaniczność, połączone z dosadnym humorem, sprawią, że ta rozmowa (bez tabu) będzie mocną dawką motywacji. No i kto wie, może tym razem to ona będzie miała ochotę zadać nam pytanie – jak to jest naprawdę? Gotowi na inspirującą wymianę zdań?

Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa, jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program Miasto kobiet. Felietonistka Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród.

#otyłość #tosięleczy