fbpx
Menu Zamknij

Sekrety skutecznego leczenia otyłości – rola lekarza rodzinnego (webinar 27.03.24)

Zapraszamy do udziału w webinarze pt. „Sekrety skutecznego leczenia otyłości – rola lekarza rodzinnego”, który odbędzie się 27 marca 2024 r. o godz. 19:00.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/5gYwO7gWq

Podczas naszej rozmowy na żywo z doktorem Januszem Krupą, dowiemy się, czy lekarz rodziny dysponuje niezbędnymi narzędziami do skutecznego leczenia otyłości?

Większość z nas zaczyna redukcję wagi właśnie od wizyty w gabinecie lekarza rodzinnego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do udziału w naszej dyskusji.

👨‍⚕️ dr Janusz Krupa, lekarz rodzinny, prezes Instytutu Człowieka Świadomego, związany także z CMKP (Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego) gdzie prowadzi szkolenia specjalizacyjne dla lekarzy rezydentów medycyny rodzinnej. Od dawna przekonany do idei profilaktyki i walki z przyczynami chorób. Gdyby nie papierosy, nadmierna masa ciała, alkohol, stres i brak snu – żylibyśmy długo i szczęśliwie. Zwolennik EBM – medycyny opartej na faktach. Przeciwnik „magicznych rozwiązań” w medycynie – z reguły takich nie ma. Jest wiedza, ciężka praca i odrobina wyobraźni, reszta to z reguły wymysł producentów reklam.

Zachęcamy do oglądania na żywo, komentowania i zadawania pytań.