fbpx
Menu Zamknij

Onkologia – dobrze się kojarzy (spot kampanii „Rak. To Się Leczy 2024)

Onkologia dobrze się kojarzy❓ Czy to możliwe❓

Podsłuchajcie co mówią – Profesor Piotr Rutkowski, Prezes Polskie Towarzystwo Onkologiczne , Katarzyna Zielińska, aktorka i ambasadorka kampanii „Rak. To Się Leczy!” oraz Marek Kustosz Fundacja To Się Leczy.

🎗️ Onkologia jest jedną z najnowocześniejszych gałęzi wiedzy w medycynie i postęp jaki dokonał się zarówno immunoterapii, leczeniu ukierunkowanym molekularnie, czyli celowanym, jak i w leczeniu skojarzonym jest niebywały. To, co było 20 lat temu, a to, co jest teraz i szansa na wyleczenie pacjenta jest nawet kilkadziesiąt razy większa. – mówi prof. Piotr Rutkowski.

🎗️ Chciałbym, żeby ludzie nie bali się badać i nie bali się odbierać badań. Byłam świadkiem kiedy osoby, które stały przy recepcji szpitalnej prosiły, żeby nie odbierać badań, tylko aby wysłano je do domu, a tutaj czas ma bardzo duże znaczenie. – mówi Katarzyna Zielińska.

🎗️ W naszej kampanii mówimy o tym, że pomimo tego, że się boimy, to patrzymy odważnie na wyniki, patrzymy odważnie na swój stan zdrowia i podejmujemy działania. Dajemy, szansę sobie i swoim bliskim na dłuższe życie, na życie w lepszej jakości, dlatego, że się przede wszystkim badamy, żyjemy zdrowo i świadomie, podejmujemy leczenie. Rak. To Się Leczy! – apeluje Marek Kustosz.

#raktosięleczy