fbpx
Menu Zamknij

Zacznę od nowego roku, od jutra – o odchudzaniu z dietetykiem (webinar 13.01.2024)

Zapraszamy na webinar „Zacznę od nowego roku, od jutra – o odchudzaniu z dietetykiem”, który odbędzie się 13 stycznia 2024 r. o godz. 18:00.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/53abbFU2l

Czy warto rozpoczynać nowy rok od postanowień dotyczących odchudzania? To pytanie, które wielu z nas zadaje sobie przy ostatnich okrzykach sylwestrowej euforii. Czy postanowienia są kluczem do sukcesu czy jedynie krótkim zrywem entuzjazmu? Rozważymy, czy warto zastanowić się nad rzeczywistymi zmianami czy może lepiej cieszyć się życiem bez zmian i niepotrzebnego stresu? Przekonamy się, czy noworoczne diety to recepta na realizację planów, czy może lepiej inwestować w coś innego! Czeka nas mocna dawka praktycznej wiedzy w zakresie psychodietetyki, żywienia oraz motywacji do działania.

dr n. med. Paulina Borek-Trybała o sobie:
Dietetyka to multidyscyplinarna gałąź nauki łącząca w sobie wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii, biochemii, psychologii oraz gotowania. Jestem osobą, która postanowiła połączyć te światy i stać się dietetykiem, który niesie pomoc w problemach żywieniowych wielu ludzi. Moje specjalizacje zawodowe to dietetyka onkologiczna i bariatryczna, opieka nad pacjentami nefrologicznymi oraz terapia nadwagi i otyłość – psychodietetyka. W pracy z pacjentami wykorzystuję elementy psychodietetyki gdyż tylko podejście całościowe umysł + ciało jest drogą do osiągniecie pełnego sukcesu w terapii. Z gotowaniem związana jestem kilka razy dziennie, kiedy z pasją tworze zdrowe i smaczne posiłki – bowiem gotowanie to moje hobby i forma relaksu. Staram się zmienić myślenie o diecie w kategoriach głodówki i wyrzeczeń przez pokazanie moim Pacjentom prostych i atrakcyjnych posiłków.

Zapraszamy do aktywnego udziału, komentowania i zadawania pytań!