fbpx
Menu Zamknij

Czy to moja wina, że tyję? Webinar z dietetykiem dr n. med. Pauliną Borek-Trybałą (11.09.2023)

Jeżeli chcesz wiedzieć skąd się wzięły Twoje problemy z utrzymaniem wagi i dlaczego proces redukcji jest taki złożony, koniecznie weź udział w naszym spotkaniu on-line. Porozmawiamy o tym czy tyjemy z własnej winy i czego naprawdę nam trzeba by schudnąć. Będzie o motywacji, o hormonach, aktywności oraz o roli wsparcia w tym skomplikowanym procesie. Czeka na Was mocna dawka praktycznej wiedzy w zakresie psychodietetyki, żywienia oraz motywacji do działania.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/4tWT7SFPs

dr n. med. Paulina Borek-Trybała o sobie:
Dietetyka to multidyscyplinarna gałąź nauki łącząca w sobie wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii, biochemii, psychologii oraz gotowania. Jestem osobą, która postanowiła połączyć te światy i stać się dietetykiem, który niesie pomoc w problemach żywieniowych wielu ludzi. Moje specjalizacje zawodowe to dietetyka onkologiczna i bariatryczna, opieka nad pacjentami nefrologicznymi oraz terapia nadwagi i otyłość – psychodietetyka.
W pracy z pacjentami wykorzystuję elementy psychodietetyki gdyż tylko podejście całościowe umysł + ciało jest drogą do osiągniecie pełnego sukcesu w terapii. Z gotowaniem związana jestem kilka razy dziennie, kiedy z pasją tworze zdrowe i smaczne posiłki- bowiem gotowanie to moje hobby i forma relaksu. Staram się zmienić myślenie o diecie w kategoriach głodówki i wyrzeczeń przez pokazanie moim Pacjentom prostych i atrakcyjnych posiłków.

Zapraszamy do oglądania, komentowania i zadawania pytań na żywo!

#otyłość #tosięleczy