fbpx
Menu Zamknij

XVIII Sympozjum EBHC 2023 „Integrating evidence for enhanced outcomes” 9-10 października

W imieniu Stowarzyszenia CEESTAHC oraz partnerów zapraszam Państwa do uczestnictwa w XVIII Sympozjum EBHC 2023 pt. „Integrating evidence for enhanced outcomes”, które odbędzie się w dniach 9-10 października 2023 roku, jako osiemnasta edycja spotkań EBHC Stowarzyszenia  CEESTAHC.

Po raz pierwszy od pandemii sympozjum powraca do tradycyjnej, stacjonarnej formuły spotkania. Zapraszamy w wyjątkowe miejsce, od 200 lat nierozerwalnie związane z historią Krakowa – na Kopiec Kościuszki. Przebieg Sympozjum będzie można również śledzić na platformie streamingowej: live.ceestahc.org. Od początku ery oceny technologii medycznych proces generowania dowodów naukowych był rozproszony, długotrwały i podzielony na etapy, realizowane niezależnie przez wiele zespołów. Początkowo projektowanie badań przywiązywało dużą wagę do optymalizacji zakresu zbieranych danych, bo zbyt duża ilość danych mogła przekroczyć możliwości i budżet ośrodka. Dzia- łania badaczy wymagały uwzględnienia kosztów (np. pracy analityków), czasu (wymagane obliczenia), ograniczeń technicznych (pojemność baz danych) oraz silosowego podejścia do procesów badawczych. I o tym wszystkim chcemy porozmawiać na najbliższym Sympozjum EBHC.

Sympozjum odbędzie się w sposób hybrydowy: on-line – za pośrednictwem platformy: https://live.ceestahc.org oraz w formie stacjonarnej, na Kopcu Kościuszki w Krakowie.

Więcej informacji na: https://sympozjum.ceestahc.org/

Fundacja jest partnerem wydarzenia.