fbpx
Menu Zamknij

Nowotwory neuroendokrynne inne niż wszystkie – diagnostyka i leczenie od A do Z (webinar 12.07.23)

Sekcja Raka Płuca Fundacji TO SIĘ LECZY zaprasza na webinar dla pacjentów i ich bliskich poświęcony diagnostyce i leczeniu nowotworów neuroendokrynnych – 12 lipca o godz. 19:00 – z udziałem dr n. med. Łukasza Hajaca, specjalisty onkologii klinicznej z Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu.

Link do wydarzenia na Facebook: https://fb.me/e/1q3Ox4kUH

Oglądaj także na YouTube: https://www.youtube.com/live/-58PsPy4fcE?feature=share

O naszym gościu:
dr Łukasz Hajac – specjalista onkolog kliniczny, doktor nauk medycznych z dziedziny onkologii. Kierujący Zespołem Nowotworów Neuroendokrynnych oraz starszy asystent w Oddziale Onkologii Klinicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu przy pl. Hiszfelda. Aktywnie uczestniczy w badaniach klinicznych nad nowymi lekami na nowotwory oraz w międzynarodowych konferencjach naukowych, autor publikacji z dziedziny onkologii i leczenia wspomagającego.
Dr Hajac zajmuje się:
– diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych
– leczeniem wspomagającym u chorych na nowotwory i poddawanych leczeniu onkologicznemu – w zakresie kontroli bólu, nudności, wymiotów, biegunek, zespołu ręka-stopa, polineuropatii itp.
– specjalizuje się szczególnie w dziedzinie nowotworów przewodu pokarmowego (rak jelita grubego i odbytnicy, rak żołądka, nowotwory wątroby i trzustki) oraz guzów neuroendokrynnych,
– chorymi z nowotworami urologicznymi (rak prostaty, nerki, pęcherza, jądra), ginekologicznymi (rak jajnika, szyjki i trzonu macicy)
– pacjentami z innymi nowotworami (płuc, piersi, nowotwory skóry, czerniak etc.)
– prowadzenie chorych w ramach badań klinicznych nad nowymi lekami na nowotwory
– pomoc w zrozumieniu procesu i planu leczenia dla Pacjenta i Rodziny

Zachęcamy do oglądania, komentowania i zadawania pytań na żywo!