fbpx
Menu Zamknij

Ścieżka pacjenta z rakiem płuca – okiem pulmonologa (webinar 10.05.2023)

Sekcja Raka Płuca Fundacji TO SIĘ LECZY zaprasza na webinar dla pacjentów chorujących na raka płuca oraz ich bliskich pt. „Ścieżka pacjenta z rakiem płuca – okiem pulmonologa”, który odbędzie się 10 maja 2020 r. o godz. 20:00.

  • Jak wygląda ścieżka diagnostyczno-terapeutyczna okiem specjalisty?
  • Czy bardzo różni się od tego jak widzi ją pacjent?
  • Co można zrobić, aby ją usprawnić

Porozmawiamy o tym podczas spotkania z pulmonologiem.

Gościem specjalnym będzie prof. dr hab. n. med. Rafał Krenke – specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i chorób płuc, kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii WUM. Jest także przewodniczącym Rady Naukowej Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, konsultantem w dziedzinie chorób płuc dla województwa mazowieckiego, członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc.
Prof. Rafał Krenke to klinicysta i dydaktyk z wieloletnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji naukowych, monografii i rozdziałów w polskich i międzynarodowych podręcznikach chorób płuc. Kierownik i wykonawca krajowych i międzynarodowych projektów naukowych finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Recenzent wielu renomowanych polskich i zagranicznych czasopism naukowych.

📌 Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2xYPK06td