Menu Zamknij

SCHUDNĘ W NOWYM ROKU – czy postanowienia noworoczne mają sens i szansę by przetrwać? (webinar 19.01.23)

Sekcja OTYŁOŚĆ – TO SIĘ LECZY Fundacji zaprasza na pierwszy w tym roku webinar edukacyjny pt. “SCHUDNĘ W NOWYM ROKU – czy postanowienia noworoczne mają sens i szansę by przetrwać??, który odbędzie się 19 stycznia 2023 roku o godz. 19:00.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2eO2ZBzMJ

Z dietetykiem klinicznym, Bożeną Pawłowską szczerze porozmawiamy o tym jak na nas wpływa to, co jemy i dlaczego najbardziej lubi się odkładać w „boczkach”? Omówimy nasze dietetyczne słabości.

Podpytamy co jest najtrudniejsze dla pacjentów w gabinecie dietetyka. Nie będziemy unikać trudnych pytań jak to, czy w naszym życiowym menu jest miejsce na słodycze, colę i chipsy?

Rzucimy odrobinę światła do „słodkiej szafki”, która znajduje się w każdym domu i z pewnością dowiemy się do czego jest nam potrzebne zdrowe odżywianie, czy jest drogie w dobie szalejącej inflacji, czy może być smaczne?

Wszystko po to, by przekonać się, że ustalenie i wdrożenie strategii żywieniowej nie jest tak trudne, jak nam się może wydawać.

Kilka słów o dietetyku:
Nazywam się Bożena Pawłowska jestem dyplomowanym dietetykiem.
Każdego dnia uczę swoich pacjentów zdrowych i trwałych nawyków żywieniowych, ustalamy strategię żywieniową i suplementacyjną, bo zdrowa dieta to nie chwilowa zmiana ale nieodłączny element zdrowego życia.
Ukończyłam studia licencjackie w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku dietetyka, ukończyłam także studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z zakresu dietoterapii w Zdrowiu i Chorobie w Wyższej Szkole Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie. Nieustannie inwestuję w swój rozwój zawodowy, studiuję literaturę naukową, śledzę trendy i rekomendacje towarzystw naukowych, uczestniczę w konferencjach i szkoleniach branżowych.

Zapraszamy do oglądania i zadawania pytań.