fbpx
Menu Zamknij

Jak skutecznie wprowadzić zmiany w stylu życia – webinar z psychologiem dla pacjentów z niewydolnością serca (24.05.22)

Sekcja Niewydolności Serca Fundacji TO SIĘ LECZY zaprasza na webinar dla pacjentów „Jak skutecznie wprowadzić zmiany w stylu życia – spotkanie z psychologiem”, który odbędzie się 24 maja 2022 r. o godz. 19:00.

„Zmiana stylu życia”- to częste zalecenie które słyszy pacjent z niewydolnością serca po wyjściu ze szpitala.Mierzenie wagi, zmiana jadłospisu, przyjmowanie leków, gimnastyk, zero stresu …… Łatwo powiedzieć – trudno wprowadzić.

Podczas najbliższego webinaru nasz Gość Specjalny – Magdalena Pawlak, psycholog i coach podzieli się z Wami kilkoma wskazówkami dotyczącymi tego jak skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu i jak sprawić by to co trudne stało się łatwiejsze.

Chcemy, aby ten webinar pomógł Państwu trochę lepiej zrozumieć swoją nową sytuację. Zrozumieć dlaczego często pomimo zagrożenia życia tak trudno jest stosować się do wskazówek lekarza. Co więc zrobić aby przestać się obwiniać a zacząć działać?

Gość specjalny: Magdalena Pawlak –
Praktyk. Psycholog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Coach, mentor. Na co dzień pracuje z dziećmi, które nagle straciły rodzica, zostały osierocone. Jej pasją jest pomaganie ludziom, w tym by spełniali swoje marzenia i stawiane sobie cele. Uwielbia wszystko sprawdzać w praktyce i testować na sobie. Jej mottem jest „Aby zmienić, trzeba zmieniać.” Bo nic nie zrobi się samo.

Webinar jest bezpłatny.
Będzie możliwość zadawania pytań ekspertowi.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1v8zOa837