fbpx
Menu Zamknij

Leczenie ran w chorobie nowotworowej – informacje praktyczne cz. 2 (webinar 19.01.22)

Sekcja Raka Płuca Fundacji TO SIĘ LECZY zaprasza na kolejny w nowym roku webinar dla pacjentów z rakiem płuca oraz ich bliskich pt. “Leczenie ran w chorobie nowotworowej – informacje praktyczne – część 2”, który odbędzie się 19 stycznia 2022 roku o godz. 20:00.

Wielu pacjentów z rakiem płuca boryka się z problemami ran pooperacyjnych, po zabiegu wideotoraskopowym lub talkowaniu, biopsji chirurgicznej czy też drenażu. W tym odcinku nasz gość opowie między innymi jak pielęgnować tego typu rany, ale nie tylko. Dowiecie się także o środkach antyseptycznych, w jaki sposób zajmować się innymi ranami, jak również zostanie poruszony ważny temat odleżyn.

Gościem specjalnym odcinka będzie dr n. med. Justyna Cwajda-Białasik, mgr pielęgniarstwa, specjalizacja pielęgniarstwa chirurgicznego. Pani doktor jest pracownikiem Katedry Pielęgniarstwa Zabiegowego, Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz Poradni Leczenia Ran Przewlekłych, SU nr 1 im. dr Jurasza w Bydgoszczy.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do oglądania oraz czynnego udziału poprzez zadawanie pytań on-line podczas transmisji na żywo webinaru.

Webinar jest bezpłatny.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1m1JXi0Nv

Do zobaczenia!