fbpx
Menu Zamknij

Ratunkowy dostęp do leczenia raka płuca – webinar dla pacjentów i opiekunów 1.12.21

Sekcja Raka Płuca Fundacji TO SIĘ LECZY zaprasza na webinar dotyczący ratunkowego dostępu do leczenia raka płuca.

Jak pokazują wyniki badań ankietowych – świadomość pacjentów dotycząca m. in. różnych opcji leczenia jest nadal bardzo niska. Co zrobić jeśli chory nie kwalifikuje się do programu lekowego, bądź badania klinicznego? Jakie wówczas pacjent ma możliwości? Na te pytania, jak i szereg innych, postaramy się odpowiedzieć podczas najbliższego spotkania.

Gościem specjalnym naszego spotkania będzie dr n. med. Izabela Chmielewska, posiadająca specjalizację chorób wewnętrznych i onkologii klinicznej. Jest adiunktem w Klinice Pneumonologii, Onkologii i Alergologii w Lublinie. Odbyła staże zagraniczne w Washington University w St. Louis oraz Princess Margaret Cancer Center w Toronto. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, biorąc czynny udział w kongresach w Polsce i za granicą. Odbyła szkolenie w Groningen w ramach programu „Mistrzowie Dydaktyki”. Dzielenie się wiedzą, traktuje jako swoją misję. Jednak najwięcej satysfakcji daje jej praca przy łóżku chorego, zajmuje się pacjentami z rakiem płuc od 2006 r. Doświadczenie praktyczne zdobywa również uczestnicząc w wielu badaniach klinicznych, dedykowanych chorym na raka płuca.

Gorąco zachęcamy wszystkich do oglądania oraz czynnego udziału poprzez zadawanie pytań podczas transmisji na żywo webinaru.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2KTu04qO4

Transmisja na żywo na: https://www.facebook.com/RakPlucaWiedzaWsparcie