fbpx
Menu Zamknij

Fundacja uruchamia nową sekcję dla pacjentów NIEWYDOLNOŚĆ SERCA – TO SIĘ LECZY

Fundacja TO SIĘ LECZY uruchomiła nową sekcję tematyczną dedykowaną pacjentom z przewlekłą chorobą sercowo-naczyniową – niewydolnością serca.

Sekcja “Niewydolność serca. To się leczy” powstała z myślą o wsparciu pacjentów i ich bliskich.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Misja-NS-TSL-1024x455.jpg

W celu przybliżenia specyfiki choroby jaką jest niewydolność serca zapraszamy Państwa na:

  • edukacyjną stronę na Facebook: „Niewydolność serca – wiedza i wsparcie” – powstała, aby pomóc pacjentom oraz przybliżyć specyfikę niewydolności serca- największego zabójcy kardiologicznego w Polsce. Postaramy się przeprowadzić Was krok po kroku przez zawiłości medycznego języka, przez labirynt podstawowych badań, pogłębionej diagnostyki, schematów leczenia oraz możliwości jakie dają badania kliniczne. Zwrócimy szczególną uwagę na profilaktykę, wczesne objawy niewydolności serca oraz edukację. Na tej stronie znajdziecie również odnośniki do różnych publikacji i wydarzeń dotyczących niewydolności serca. Zachęcamy do czynnego udziału na stronie, zadawania pytań, które Was nurtują – postaramy się im sprostać.
  • Grupę Wsparcia dla Pacjentów Niewydolność serca – To Się Leczy – to miejsce przyjazne, służące wymianie doświadczeń między pacjentami, opiekunami oraz ekspertami w celu poprawy jakości życia na co dzień.

Wykorzystując własne doświadczenie w walce z chorobą, staramy się udzielić Państwu najważniejszych informacji dotyczących wczesnego rozpoznawania objawów, diagnostyki, leczenia, rehabilitacji i zdrowego stylu życia.

Nasi wolontariusze postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania, przekierują również do miejsca, gdzie będziecie Państwo mogli porozmawiać z innymi pacjentami.

Poznaj naszych ekspertów:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie koordynatorzy-sekcji-NS-TSL.jpg

Niewydolność serca – To Się Leczy!