fbpx
Menu Zamknij

Rusza cykl webinarów dla pacjentów „Rak płuca – to się leczy!”

Już w najbliższą środę 20 stycznia 2021 r. ruszamy z cyklem webinarów i spotkań edukacyjnych online na żywo dedykowanych pacjentom z rakiem płuca i ich bliskim oraz wszystkim, dla których tematyka związana z diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją osób z nowotworami płuc, jest istotna.

Webinary poprowadzą Aleksandra Wilk oraz Justyna Staromłyńska- wolontariuszki i edukatorki na co dzień pomagające pacjentom onkologicznym. W kolejnych odcinkach cyklu zaplanowaliśmy rozmowy z eskspertami z dziedziny pulmonologii, onkologii, diagnostyki patomorfologicznej i molekularnej, psychoonkologii,rehabilitacji, a także pacjentami oraz innymi gośćmi.

Oglądajcie nas w każdą 1 i 3 środę miesiąca o godz. 20:00 na naszym profili na Facebook RAK PŁUCA – WIEDZA I WSPARCIE


Sekcja „Rak płuca. To się leczy” powstała z myślą o chorych na raka płuca. W celu przybliżenia specyfiki choroby stworzyliśmy bezpłatną infolinię skierowaną do osób szukających informacji na temat leczenia oraz diagnostyki raka płuca w Polsce oraz stronę edukacyjną na Facebook: „Rak płuca – wiedza i wsparcie” wraz z Grupą zamkniętą dla pacjentów: Rak Płuca – To Się Leczy. Od stycznia 2021 ruszamy także z cyklem regularnych webinarów na żywo w każdą 1 i 3 środę miesiąca.

Wykorzystując własne doświadczenie w walce z chorobą, staramy się udzielić Państwu podstawowych informacji dotyczących choroby. Nasi wolontariusze postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania, przekierują również do miejsca, gdzie będziecie Państwo mogli porozmawiać z innymi. Jednocześnie zwracamy uwagę, iż rozmowy nie są poradą medyczną, realizowane są wyłącznie w celach informacyjnych oraz edukacyjnych.