Rak. To sie leczy! 2014
Kalkulator zdrowia | e-mail: kontakt@rak.tosieleczy.pl

Łagodzący Krem do masażu rehabilitacyjnego kuracje specjalistyczne

 

Wskazania:
Specjalistyczny preparat polecany do masażu leczniczo-rehabilitacyjnego skóry wymagającej regeneracji i szczególnej pielęgnacji po zabiegach chirurgicznych i onkologicznych (np. po mastektomii).

 

Działanie:
Specjalne dobrane składniki formuły upłynniając się pod wpływem temperatury ciała nadają preparatowi bardzo dobre właściwości poślizgowe. Krem wykazuje doskonałe działanie łagodzące, odżywcze i dotleniające skórę. Zawarte w recepturze składniki aktywne przyspieszają regenerację płaszcza lipidowego skóry. Zastosowana w preparacie arnica montana o właściwościach immunostymulujących, zmniejsza widoczne obrzęki i regeneruje naskórek. Olej sojowy dogłębnie nawilża skórę poprawiając jej kondycję. Regularne stosowanie kremu przywraca skórze miękkość, zdrowszy wygląd, równomierny koloryt oraz poprawia jej napięcie i elastyczność.

 

Sposób użycia:
Używać do wykonania zalecanych masaży. Niewielką ilość preparatu nakładać na czystą skórę i wykonać masaż. Krem jest niezwykle wydajny. Stosować na zdrową, nie uszkodzoną skórę.

Pojemność: 175 ml